تاریخچه راشن

شرکت راشن فعالیت خود را در زمینه تولید مبلمان اداری از سال 1377 آغاز نموده است . این مجموعه در طی این سالها با بهره گیری از فناوری و دانش روز دنیا با استفاده از مهندسین متخصص و نیروی انسانی کارآزموده و با تجربه ، محصولات و خدمات خود را با کیفیتی ممتاز در اختیار مشتریان ارجمند قرار داده است .
استفاده از مواد اولیه و قطعات با کیفیت ، زیر نظر طراحان و مهندسان حرفه ای با تست های آزمایشگاهی و کنترل های دقیق کمی و کیفی در خط تولید، به تولید محصولاتی با سطح کیفیت بالا انجامیده است .شرکت تولیدی راشن دارنده نشان استاندارد ملی ایران و همچنین عضو انجمن دارندگان نشان استاندارد ملی ایران می باشد .
هدف این مجموعه تولید محصولاتی با دوام بالا ، همراه با طراحی زیبا و ارگونومیک ، مطابق با استاندارد های تعریف شده و ارائه 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و در این مسیر موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ( ISO9001:2015 ) از شرکت QA TECHNIC کشور آلمان گردیده است .
شرکت راشن رضایت مشتریان را سر لوحه فعالیت خود قرار داده و در راه رسیدن به این اهداف گام نهاده است و در این راستا در سال 1393 موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت رسیدگی به شکایات مشتریان ( ISO10002:2014 ) از شرکت QA TECHNIC کشور آلمان گردیده است .
محصولات این شرکت در سال 1396 نمونه منتخب پژوهشگاه سازمان استاندارد ملی ایران شده است و همچنین موفق به دریافت تندیس و گواهینامه رسمی در اجلاس یکصد برند برتر و ارزش آفرین کشور گردیده است .